Operator Maszyn Produkcyjnych / Mechanik

Herlitz Sp. z o. o.

Baranowo k/Poznania

424 dni temu

Herlitz Sp. z o.o. - działamy od ponad 25 lat na polskim rynku, jesteśmy producentem i sprzedawcą szerokiego asortymentu artykułów biurowych i szkolnych.

W związku z planowanym rozwojem i modernizacją działu produkcji artykułów z papieru poszukujemy do naszego zakładu w Baranowie /koło Poznania pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Baranowo k/Poznania
Nr ref.: 2019/07/12

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn do produkcji wyrobów z papieru
  • Zbrojenie i regulacja maszyn produkcyjnych
  • Serwisowanie i dokonywanie bieżących napraw maszyn produkcyjnych
  • Utrzymanie dobrego stanu technicznego maszyn, dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy
  • Nadzór nad pracą pracowników pomocniczych
  • Prowadzenie bieżących raportów produkcyjnych i kontrolnych
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie procedur produkcyjnych, jakościowych i bezpieczeństwa pracy

Od Kandydatki/kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia: minimum zawodowego lub/i średniego technicznego lub/i mechanicznego;
  • Doświadczenia w pracy w firmach produkcyjnych na samodzielnych stanowiskach
  • Gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym (06:30-14:30; 14:30-22:30; 22:30-06:30)
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dokładności, chęci do podwyższania umiejętności zawodowych- udziału w szkoleniach wewnętrznych
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn do produkcji artykułów papierowych lub w firmach o profilu drukarskim, będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego
  • wynagrodzenie zasadnicze + obowiązkowe dodatki
  • comiesięczną premię za obecność
  • dofinansowanie do obiadów w firmowej kantynie
  • dodatek na pokrycie kosztów dojazdu do pracy
  • opiekę medyczną w Lux Med opłacaną przez pracodawcę
  • świadczenia z ZFSŚ- dofinansowanie wypoczynku letniego-wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, zapomogi okolicznościowe
  • możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • możliwość uzyskania uprawnień UDT na terenie zakładu pracy
  • program premiowy za polecenie kandydata do pracy na stanowisko produkcyjne
  • a dla osób spoza regionu Wielkopolski pomoc przy zmianie miejsca pracy i zamieszkania

Poznaj

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn
Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Praca Operator Maszyn