Operator Maszyn Produkcyjnych / Mechanik

Herlitz Sp. z o. o.

Baranowo k. Poznania

9 dni temu

Herlitz Sp. z o.o. - działamy od ponad 25 lat na polskim rynku, jesteśmy producentem i sprzedawcą szerokiego asortymentu artykułów biurowych i szkolnych. W związku z planowanym rozwojem i modernizacją działu produkcji artykułów z papieru poszukujemy do naszego zakładu w Baranowie /koło Poznania pracowników na stanowiska:

Miejsce pracy: Baranowo k. Poznania
Nr ref.: 2019/10/21
zakres obowiązków:
  • Obsługa maszyn do produkcji wyrobów z papieru
  • Zbrojenie i regulacja maszyn produkcyjnych
  • Serwisowanie i dokonywanie bieżących napraw maszyn produkcyjnych
  • Utrzymanie dobrego stanu technicznego maszyn, dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy
  • Nadzór nad pracą pracowników pomocniczych
  • Prowadzenie bieżących raportów produkcyjnych i kontrolnych
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie procedur produkcyjnych, jakościowych i bezpieczeństwa pracy
od Kandydatki/kandydata oczekujemy:
  • Wykształcenie: minimum zawodowe lub/i średnie techniczne lub/i mechaniczne
  • Doświadczenie w pracy w firmach produkcyjnych na samodzielnych stanowiskach
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (06:30-14:30; 14:30-22:30; 22:30-06:30)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność, chęć do podwyższania umiejętności zawodowych - udziału w szkoleniach wewnętrznych
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn do produkcji artykułów papierowych lub w firmach o profilu drukarskim, będzie dodatkowym atutem
oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego
  • Wynagrodzenie zasadnicze + obowiązkowe dodatki
  • Comiesięczną premię za obecność
  • Dofinansowanie do obiadów w firmowej kantynie
  • Dodatek na pokrycie kosztów dojazdu do pracy
  • Opiekę medyczną w Lux Med opłacaną przez pracodawcę
  • Świadczenia z ZFSŚ - dofinansowanie wypoczynku letniego-wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, zapomogi okolicznościowe
  • Możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Możliwość uzyskania uprawnień UDT na terenie zakładu pracy
  • Program premiowy za polecenie kandydata do pracy na stanowisko produkcyjne
  • A dla osób spoza regionu Wielkopolski pomoc przy zmianie miejsca pracy i zamieszkania
Poznaj stanowisko: Operator Maszyn
Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Praca Operator Maszyn