Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Operator maszyn sztancujących
Etisoft Sp. z o.o.
Gliwice - ul. Sowińskiego 11
pracownik fizyczny
42 dni temu

Poszukujemy osoby na stanowisko:

MIEJSCE PRACY:
TWOJE ZADANIA:
  • obsługa maszyn krojących,
  • przezbrajanie maszyny/ ustawianie właściwych parametrów produkcji,
  • zapewnienie efektywnej pracy obsługiwanych maszyn
  • sprawdzanie zgodności etykiet ze specyfikacją,
  • przekazanie wykonanej produkcji na magazyn,
  • raportowanie pracy na komputerze,
  • przestrzeganie porządku na stanowisku pracy.
OCZEKUJEMY OD CIEBIE:
  • wykształcenia co najmniej zawodowego,
  • dyspozycyjności do pracy w pełnym wymiarze godzin (praca na 3 zmiany),
  • dużej precyzji i dokładności w działaniu, spostrzegawczości.
DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:
  • doświadczenie zawodowe w pracy w firmie produkcyjnej (na stanowisku związanym z pracami manualnymi - tokarz, ślusarz, itp.).
BENEFITY:
  • pakiet powitalny
  • pakiet medyczny
  • pracowniczy program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • dostęp do szkoleń i konferencji
  • wydażenia integracyjne
  • karta Multisport
  • parking rowerowy
  • kawa i herbata bez ograniczeń
NASZE ŚRODOWISKO PRACY:
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • współpraca z ekspertami
  • globalny zasięg
  • zespoły sportowe wspierane przez firmę
  • różnorodny zespół
  • swoboda działania
BENEFITY:
Złożenie aplikacji oznacza, że wyraża Pan/i zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacyjnego. Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Etisoft Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Szara 21. Ma Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pan/i danych. Jeżeli nie wyraża Pan/i takiej zgody, prosimy, aby nie aplikować.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zawartych w mojej aplikacji o pracę w celach rekrutacyjnych przez firmę Etisoft Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Szara 21. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/ świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia moich danych oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.”

Poznaj

Etisoft to rozpoznawalna marka i dojrzałe technologicznie przedsiębiorstwo na rynku producentów i dostawców etykiet i elementów funkcyjnych dla wielu branż. To właśnie etykieta pełni rolę nośnika informacji w oferowanych przez nas rozwiązaniach z zakresu automatyki przemysłowej i w systemach informatycznych wspierających automatyzację produkcji. Z naszymi klientami dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Czerpiemy inspirację z ich potrzeb, przez co stajemy się coraz lepsi i coraz bardziej wszechstronni, poszerzając portfolio naszych produktów. Swoją przyszłość wiążemy zarówno z rozwojem, który pozwoli utrzymać pozycję nowoczesnego i odpowiedzialnego dostawcy etykiet oraz z produktami, które umożliwią nam i naszym odbiorcom osiągnięcie poziomu przedsiębiorstwa Przemysłu 4.0.

Największą wartość naszej firmy stanowi 400-osobowy zespół wykwalifikowanych pracowników wspólnie pracujących na sukces przedsiębiorstwa. W skład załogi wchodzą eksperci i wysokiej klasy specjaliści z wielu obszarów, którzy z pełną odpowiedzialnością dbają, aby każdy etap realizacji zadań był wykonany z należytą starannością i na czas. Tworzymy team, otwarty i potrafiący zmierzyć się z każdym wyzwaniem z zakresu obsługi klienta, logistyki, technologii, produkcji czy R&D.

Stawiamy na ludzi, którzy chcą się rozwijać i kształcić. Wytyczamy jasną ścieżkę kariery. Stale prowadzimy szkolenia pracowników zwiększając ich kwalifikacje. Każdy pracownik ma prawo zaproponować zmiany mające na celu usprawnienie pracy. Dzięki takim działaniom wiele wniosków racjonalizatorskich zostało już wprowadzonych w życie ułatwiając codzienne, jak i długofalowe funkcjonowanie naszej firmy. Razem cieszymy się z wszelkich sukcesów naszych pracowników, wspieramy ich pasje, budowę zespołów sportowych oraz inicjatywy kierowane do lokalnych społeczności, których są pomysłodawcami.