Operator maszyn

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Rybnik, Ruda Śląska, Gliwice, Żory, Wodzisław Śląski, Radlin, Przegędza, Niedobczyce

21 dni temu

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu strefajob.pl do realizacji błyskawicznych zleceń.

Miejsce pracy: Rybnik, Ruda Śląska, Gliwice, Żory, Wodzisław Śląski, Radlin, Przegędza, Niedobczyce
Nr ref.: OM/Rybnik/082019/KAPU

Nasza oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie 16,00 zł brutto/h
  • premia miesięczna 15% wynagrodzenia zasadniczego brutto
  • premie uznaniowe
  • praca w systemie 3 zmianowym, od poniedziałku do piątku
  • pakiet socjalny (karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie)
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dużej międzynarodowej firmie

Zadania:

  • obsługa maszyn produkujących tłumiki
  • kontrola jakości wyrobów
  • podstawowa konserwacja urządzeń produkcyjnych

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie średnie
  • zdolności techniczne
  • umiejętność pracy w zespole
Poznaj stanowisko: Operator Maszyn
Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Praca Operator Maszyn