Operator platformy nożycowej / podnośnika nożycowego (UDT)

VIA ASSEMBLY Sp. z o.o.

Śląskie

11 dni temu

Ogłoszenie numer: 2741426, z dnia 2019-11-08

Jesteśmy profesjonalną firmą montażową. Naszą działalność prowadzimy na rynku Polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku Operator platformy nożycowej/podnośnika nożycowego.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • operowanie platformą nożycową/podnośnikiem nożycowym na terenie hali;
  • drobne prace przy montażu regałów magazynowych;
  • praca w krajach UE.

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi platformy nożycowej/podnośnika nożycowego (warunek konieczny);
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wysoka motywacja do pracy;
  • dyspozycyjność;
  • sumienność;
  • dokładność;
  • odpowiedzialność za powierzone zadania;

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i umiejętności;
  • zakwaterowanie;
  • ekwiwalent pieniężny;
  • dojazdy na budowę firmową flotą samochodową;
  • odzież roboczą;
  • elektronarzędzia;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu: 601-811-642; 721-871-243;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

RTC Robert Capała

Jesteśmy profesjonalną firmą montażową, a doświadczenie i precyzję w montażu regałów gromadzimy nieprzerwanie od 1995 roku. Naszą działalność prowadzimy na rynku Polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim.
Poznaj stanowisko: Operator Maszyn
Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Praca Operator Maszyn