Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator Produkcji

BARBOR

Pszczółki

2 dni temu

Skowarcz ul. Klimatyczna 4 oferuje pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Pszczółki

Zadania:
  • produkcja central wentylacyjnych (technologia skręcania),
  • praca w gniazdach produkcyjnych bieżąca kontrola jakości,
  • udział w realizacji planów produkcji.

Wymagania kwalifikacyjne:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie (techniczne),
  • wysoka sprawność manualna i umiejętność precyzyjnego montażu,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.
 Oferujemy:
  • umowa o pracę,
  • szkolenia,
  • premie,
  • możliwość opieki medycznej Medicover, korzystania z kart sportowych.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzula zgody na przetwarzania danych w procesie rekrutacji za pomocą przycisku:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Poznaj stanowisko: Pracownik Operator Produkcji

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Pracownik Operator Produkcji Praca Pracownik Operator Produkcji

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest BARBOR.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (770)
Wałbrzych (53)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (181)
Toruń (97)
Lubelskie:
Lublin (123)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (830)
Tarnów (44)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1687)
Radom (69)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (120)
Nysa (20)