Najnowsze oferty pracy

  • Młodszy Drukarz – Sitodruk

    ManpowerGroup   Wrocław    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Zadania na stanowisku: Obsługa maszyn drukujących – dostarczanie surowca, ustawianie parametrów, kontrola przebiegu procesu; Kontrola jakości wydruku; Dbałość o szczegóły i jakość produktu; Wymagania: Doświadczenie w pracy polegającej na obsłudze maszyn produkcyjnych Nastawienie na...
  • Drukarz fleksograficzny

    Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.   Kruszów, ul. Trybunalska 36    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 godz.
    Opis stanowiska: obsługa maszyn drukujących z roli druk zgodnie z wymaganiami Klienta dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy praca w systemie zmianowym
Zobacz więcej ofert pracy

Operator Sitodruku

Drukarnia Viper
dolnośląskie
praca stacjonarna
2129 dni temu

Drukarnia Viper sp. z o.o. jest nowoczesną firmą stosującą takie technologie druku jak offset arkuszowy, offset arkuszowy UV, druk cyfrowy INDIGO.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

Szukamy ludzi zmotywowanych, szybko uczących i nie bojących się nowych wyzwań
do pracy w systemie trzyzmianowym.

Mile widziana smykałka techniczna i doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych.

Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie ram sitodrukowych
  • Wykonywanie procesu drukowania
  • Nadzór nad procesem druku
  • Kontrola jakości druku
  • Konserwacja maszyn
Oczekujemy:
  • Wykształcenia minimum zawodowego
  • Umiejętności pracy zespołowej oraz komunikatywności
  • Zorientowania na jakość, dokładność i dbałość o szczegóły
  • Dobrej organizacji pracy i terminowości
Oferujemy:
  • Pomoc w przeprowadzce i zakwaterowanie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat
  • Miesięczne wynagrodzenie
  • Stabilną pracę w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia medycznego
  • Brak monotonii

Prosimy o umieszczenie następującej zgody na przesyłanych dokumentach:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Drukarnia Viper sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Drukarnia Viper sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Rejtana 23/35. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.