Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Operator Sortowni I Kompostowni

FBSERWIS SA

Kryniczno koło Środy Śląskiej, Środa Śląska

26 dni temu

Firma FBSerwis Wrocław Sp. z o.o. realizuje w Krynicznie kontrakt mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów komunalnych (RIPOK).
Aktualnie do pracy w zakładzie poszukujemy pracowników, którzy preferują długoterminowe zatrudnienie i mogą pracować w systemie zmianowym godz.6:00-14:00 / 14:00-22:00.

Miejsce pracy: Kryniczno koło Środy Śląskiej, Środa Śląska

Zakres zadań:

  • Uruchamianie i zatrzymywanie linii sortowniczej
  • Koordynacja załadunku odpadów na przenośniki taśmowe
  • Monitorowanie strumienia odpadów
  • Obsługa codzienna maszyn i urządzeń w zakresie konserwacji
  • Doraźne usuwanie usterek
  • Koordynacja wyładunku i załadunku na hali
  • Monitorowanie procesów biologicznych w kompostowni
Wymagania:
  • Posiadanie uprawnień na wózek widłowy
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny etat
  • Stawka godzinowa + do 30% premii
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do karty multisport
  • Premię świąteczną
  • Warunki pracy zgodne ze standardami BHP
Poznaj stanowisko: Operator Maszyn
Operator maszyn budowlanych to osoba, która obsługuje maszyny budowlane, tj.: koparki, dźwigi, spycharki, ładowarki, walce drogowe, równiarki, układarki, wibratory, wyciągi budowlane, agregaty, sprężarkowe i tynkarskie, itp. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: zapoznawanie się z rysunkami wykonawczymi i oszacowanie planu robót, przeprowadzenie montażu lub demontażu wymaganych ...
Praca Operator Maszyn