Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator sprzętu budowlanego (możliwość przeszkolenia)

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

Lubelskie

9 dni temu

Ogłoszenie numer: 2608458, z dnia 2019-08-14

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych zatrudni pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie

Opis stanowiska

  • Wyszkolimy operatorów żurawi samochodowych i maszyn budowlanych
  • Zapewniamy szkolenia do uprawnień i podnoszenie kwalifikacji oraz praktykę na sprzęcie
  • Praca na budowach realizowanych przez firmę na terenie całego kraju i za granicą

Wymagania

  • Min. szkoła podstawowa

Oferujemy

  • Pracę na stałe;
  • Możliwość delegacji ( praca w kraju i zagranicą);
  • Bardzo dobre wynagrodzenie;
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Gwarantujemy zakwaterowanie oraz diety.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ" lub na adres:
41-219 Sosnowiec,
ul. Kosynierów 34A

Kontakt telefoniczny: 512-024-155, 32/ 291-70-05, 32/ 291-70-06,

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Lucjan Macek, Ewa Żurek sp.j. w Sosnowcu, ul. Kosynierów 34A

Poznaj

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych.

Poznaj stanowisko: Operator Sprzętu Budowlanego

Operator sprzętu budowlanego to osoba, która wykonuje prace związane z budową obiektów ziemnych (nasypy drogowe, kolejowe, zapory), podziemnych (tunele, schrony, zbiorniki), przygotowaniem mieszanek betonowych i bitumicznych a także z budową i eksploatacją dróg. Najważniejszym zadaniem operatora maszyn i urządzeń do robót ziemnych jest umiejętność użytkowania ich zgodnie z przeznaczeniem, przy uwzględnieniu w ...
Operator Sprzętu Budowlanego Praca Operator Sprzętu Budowlanego

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM.