Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Operator Urządzeń Produkcyjnych
CEMEX Polska Sp. z o.o.
Rudniki k. Częstochowy
31 dni temu

Miejsce pracy: Cementownia Rudniki, Rudniki k. Częstochowy (woj. śląskie)

Główne zadania
  • Obsługa urządzeń produkcyjnych na wydziale w zakresie posiadanych uprawnień.
  • Nadzorowanie pracy podstawowych urządzeń technologicznych.
  • Wykonywanie pomiarów kontrolnych.
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku w trakcie i po zakończeniu pracy.
Wymagania formalne
  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym.
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej w systemie czterobrygadowym.
  • Podstawowa znajomość budowy i zasad działania urządzeń.
  • Uprawnienia do obsługi suwnicy - będą dodatkowym atutem.
Co możesz zyskać pracując w CEMEX?
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo,
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych oraz benefitów (np. dofinansowanie do wypoczynku, pakiet opieki medycznej, karta rekreacyjno-sportowa, bony świąteczne, dostęp do platformy benefitowej)
  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia.

Poznaj

CEMEX jest globalnym liderem w branży materiałów budowlanych. W świecie stojącym wobec stale rosnącej potrzeby rozwoju budownictwa, pomagamy zaspokajać to zapotrzebowanie poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług naszym klientom oraz naszym społecznościom na całym świecie.