Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Operator Wielozadaniowego Nośnika Osprzetu Bobcat

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów sp. z o.o.

Mińsk Mazowiecki i okolice

10 dni temu

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki
Operator Wielozadaniowego Nośnika Osprzetu Bobcat
Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki i okolice

 

Główne wymagania:
  • Uprawnienia do obsługi uniwersalnych nośników osprzętu typu Bobcat.
  • Prawo jazdy kat. B.
Opis stanowiska:
  • Obsługa uniwersalnych nośników osprzętu typu Bobcat.
  • Dbanie o powierzony sprzęt.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z pakietem świadczeń socjalnych.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.
  • Możliwość zdobywania doświadczeń.
WYRAŻENIE ZGODY (REKRUTACJA) – klauzula do CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji jak i przyszłych procesów rekrutacji*, prowadzonych przez Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Kolejowej 28, 05-300 Mińsk Mazowiecki, zgodnie z postanowieniami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1), ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z dnia 24.05.2018 r., poz. 1000 ze zm.) oraz art. 221 ustawy z dnia 26.06.1974r. kodeks pracy (tj. Dz. U. 2018 poz. 917).

Jednocześnie oświadczam, że zostałam/zostałem poinformowany/a, że wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak dane te są niezbędne do prawidłowego realizowania wszelkich czynności związanych z ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem, mam prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia.

Poznaj

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn 
Operator maszyn budowlanych to osoba, która obsługuje maszyny budowlane, tj.: koparki, dźwigi, spycharki, ładowarki, walce drogowe, równiarki, układarki, wibratory, wyciągi budowlane, agregaty, sprężarkowe i tynkarskie, itp. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: zapoznawanie się z rysunkami wykonawczymi i oszacowanie planu robót, przeprowadzenie montażu lub demontażu wymaganych ...
Praca Operator Maszyn