Operator wózka widłowego

CREW FOR YOU Sp. z o.o.

Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

24 dni temu

CREW FOR YOU jest nowoczesną agencją pracy tymczasowej, posiadająca doświadczenie na rynku krajowym i zagranicznym. Współpracujemy lokalnymi i międzynarodowymi firmami o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dla jednego z naszych Kontrahentów poszukujemy osób na stanowisko:
Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)


Obowiązki:

 • Realizacja zamówień zgodnie z wytycznymi;
 • Załadunek oraz rozładunek zamówień;
 • Obsługa wózka widłowego;
 • Przewóz towaru wewnątrz magazynu;
 • Dbanie o porządek na magazynie.
Wymagania:
 • Uprawnienia UDT na wózek widłowy (warunek konieczny);
 • Dobra sprawność fizyczna;
 • Chęć do pracy;
 • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;
 • Zaangażowanie w powierzone obowiązki;
 • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
 • Komunikatywny język polski.

Oferujemy:

 • Umowę o pracę;
 • Wynagrodzenie 3550 zł brutto + premie (frekwencyjna, premia za polecenie pracownika – 400zł);
 • Pracę w systemie trzyzmianowym;
 • Miłą atmosferę w pracy.
Agencja zatrudnienia wpisana pod numerem KRAZ: 16810

Prosimy o zawarcie w CV następujących klauzuli:

- do CV ze zdjęciem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego wizerunku dla celów toczącego się postępowania rekrutacyjnego, a także przyszłych postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106”.

- do CV bez zdjęcia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106”.

Administratorem danych osobowych jest CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o Państwa dobrowolną zgodę. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty współpracy, w tym będą również udostępniane potencjalnym pracodawcom (kontrahentom spółki) oraz w celach kontaktowych. Podane dane osobowe będą udostępniane wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Dane nie będą przekazywane do państw spoza UE.

Informujemy ponadto, że mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych osobowych (na których przetwarzanie wyraziła Pani/wyraził Pan zgodę) do innego administratora danych. Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzoru oraz cofnięcie – w każdym czasie - zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody, przed jej cofnięciem. Okres retencyjności danych wynosi 6 miesięcy.

Poznaj

CREW FOR YOU Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Operator Wózka Widłowego 
Operator Wózka Widłowego to osoba, która obsługuje przemysłowy wózek, czyli przenosi, podnosi towary. Do podstawowych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: kierowanie wózkiem widłowym, konserwowanie pojazdu oraz ładowanie, rozładowywanie, przemieszczanie towaru, sprzętu lub innych materiałów. Operator Wózka Widłowego ...
Praca Operator Wózka Widłowego