Operator Wózka Widłowego

DEKRA Praca Sp. z o.o.

Wrocław (Krzyki/Oporów)

5 dni temu


DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

 

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

 

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


Operator Wózka Widłowego
Miejsce pracy: Wrocław (Krzyki/Oporów)

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie 22,50 zł/h brutto
  • praca na cały etat od pon.- pt. w systemie 2-zmianowym oraz wolne weekendy
  • miłą i przyjemną atmosferę w zgranym zespole
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport
Wymagania:
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • dokładność, sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Zadania:
  • załadunek i rozładunek dostaw zgodnie z dokumentacją magazynową
  • dbałość o porządek na magazynie
  • ewidencjonowanie dokumentacji magazynowej


Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DEKRA Praca Sp. z o.o. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Administratorem danych jest Dekra Praca sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, 30-644, ul. Puszkarska 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj

DEKRA Praca Sp. z o.o.

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która obecnie działa w ponad 20 krajach, zatrudniając łącznie ponad 17.000 pracowników. DEKRA Praca Sp. z o.o należy do Dekra Arbeit GmbH z siedzibą w Stuttgarcie – jednego z liderów na międzynarodowym rynku HR posiadając 112 oddziałów działających na terenie Europy.

Poznaj stanowisko: Operator Wózka Widłowego 
Operator Wózka Widłowego to osoba, która obsługuje przemysłowy wózek, czyli przenosi, podnosi towary. Do podstawowych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: kierowanie wózkiem widłowym, konserwowanie pojazdu oraz ładowanie, rozładowywanie, przemieszczanie towaru, sprzętu lub innych materiałów. Operator Wózka Widłowego ...
Praca Operator Wózka Widłowego