Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator Wsparcia Produkcji

AAS Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Myszków, Piekary Śląskie, Sosnowiec, Tychy

11 dni temu

Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych.Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl - gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Myszków, Piekary Śląskie, Sosnowiec, Tychy

OPIS STANOWISKA:
  • realizacja produkcji na podstawie dziennych planów pracy,
  • raportowanie uwag i niezgodności,
  • kontrola wyrobów zgodnie z planami sprawdzania.
WYMAGANIA:
  • dyspozycyjność,
  • chęć do pracy.
OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju,
  • umowę zlecenie (pełen ZUS + NNW).
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie w aplikacji imienia, nazwiska i numeru telefonu
za pomocą APLIKUJ TERAZ.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Pracownik Operator Produkcji

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Pracownik Operator Produkcji Praca Pracownik Operator Produkcji

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (707)
Wałbrzych (47)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (145)
Toruń (74)
Lubelskie:
Lublin (109)
Chełm (16)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (881)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1804)
Radom (61)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (21)