Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator żurawia wieżowego

K.O.B Kobnext Sp. z o.o.

Lubelskie

57 dni temu

Dołącz do grona naszych pracowników !

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o mocnej pozycji na konkurencyjnym rynku usług
budowlanych. Przedmiotem działalności firmy jest świadczenie usług budowlano-montażowych związanych z kompleksową budową obiektów mieszkaniowych, użyteczności publicznej, przemysłowych i specjalistycznych, a także modernizacją, rozbudową i adaptacją istniejących budynków oraz wykonywanie prac remontowych w zakresie budownictwa wg najnowszych technologii w kraju i za granicą. Obecnie zatrudniamy około 350 pracowników w tym doświadczoną kadrę techniczno-inżynierską.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: O09/2018

Miejsce pracy: Szwecja, Niemcy

Opis stanowiska:
  • Obsługa żurawia wieżowego z dołu i/lub z góry
  • Doraźne inne prace budowlane
Wymagania:
  • Uprawnienia do obsługi żurawi wieżowych kat. IŻ
  • Doświadczenie na stanowisku operatora żurawia wieżowego
  • Dyspozycyjność
  • Samodzielność
  • Zaangażowanie
Oferujemy:
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Pełne wyposażenie (odzież i narzędzia),
  • Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego przy realizacji ciekawych projektów budowlanych za granicą,
  • Regularne zarobki.

Poznaj stanowisko: Operator Sprzętu Budowlanego

Operator sprzętu budowlanego to osoba, która wykonuje prace związane z budową obiektów ziemnych (nasypy drogowe, kolejowe, zapory), podziemnych (tunele, schrony, zbiorniki), przygotowaniem mieszanek betonowych i bitumicznych a także z budową i eksploatacją dróg. Najważniejszym zadaniem operatora maszyn i urządzeń do robót ziemnych jest umiejętność użytkowania ich zgodnie z przeznaczeniem, przy uwzględnieniu w ...
Operator Sprzętu Budowlanego Praca Operator Sprzętu Budowlanego