Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Opiekun / Opiekunka osoby starszej (egzaminowany/a opiekun/ka osób starszych; dyplomowany/a pielęgniarz/pielęgniarka; dyplomowany/a terapeuta/ka)

Wilmersdorfer Seniorenstiftung

Podlaskie

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 2101437, z dnia 2018-10-12

Wilmersdorfer Seniorenstiftung prowadzi trzy domy z opieką medyczną dla osób starszych, cztery domy mieszkalne dla osób starszych, oraz dwa ośrodki rekreacyjne dla osób starszych w Berlinie w dzielnicy Charlottenburg-Wilmersdorf.

Do naszych placówek szukamy od zaraz na pełny etat lub w niepełnym wymiarze godzin zaangażowanych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

Do obowiązków należy wspieranie seniorów w możliwie niezależnym i godnym sposobie życia, poprzez indywidualną i holistyczną opiekę.

Wymagania

  • posiadasz dyplom pielęgniarki / pielęgniarza, dyplom opiekuna/opiekunki osób starszych
  • mile widziane doświadczenie zawodowe
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B2
  • kompetencja
  • odpowiedzialność
  • elastyczność
  • rzetelność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • interesujące i zróżnicowane zadania
  • miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjne ubezpieczenie emerytalne i zdrowotne
  • na życzenie mieszkanie (jednopokojowe, częściowo umeblowane) na czas określony

Przy porównywalnych kwalifikacjach bedą preferowane osoby niepełnosprawne.

Informujemy, że ze względu na koszty, odsyłane bedą jedynie podania, gdy do przesyłki będzie dołączony znaczek na przesyłkę zwrotną.

Czekamy na Twoje podanie w języku niemieckim lub angielskim drogą pocztową lub mailową z dopiskiem WSS 1801 na:

Wilmersdorfer Seniorenstiftung Personalabteilung
Frau Kathrin Cena
Hohensteiner Straße 6 – 12 14197 BerlinNiemcy

Tel.: 004930 8 27 79 92 - 73
personal@wilmstift.de

lub skorzystaj z możliwość złożenia aplikacji przez naszą stronę internetową.

www.wilmersdorfer-seniorenstiftung.de

Poznaj stanowisko: Opiekunka Osób Starszych

Opiekun osób starszych, jak sugeruje sama nazwa zawodu, jest osobą sprawującą bieżącą opiekę nad podopiecznymi w wieku podeszłym, przebywającymi we własnych miejscach zamieszkania, domach opieki, lub szpitalach. W zależności od miejsca pracy i charakteru zatrudnienia, znaczącej zmianie ulega zakres pełnionych przez daną osobę obowiązków. Wbrew często powtarzanym stereotypom, w każdym przypadku jest to praca trudna i niekiedy ...
Opiekunka Osób Starszych Praca Opiekunka Osób Starszych