Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Opiekunka / Opiekun osób starszych / Pielęgniarka / Pielęgniarz

EPSN Workforce Sp. z o.o.

Świętokrzyskie

15 dni temu

EPSN Workforce Poland naszego Klienta w Irlandii (dom opieki w Dublinie blisko lotniska) poszukuje Opiekunów Osób Starszych / Pielęgniarek do pracy stałej.

Zakres obowiązków:
  • udzielania pacjentom codziennego wsparcia w toalecie, utrzymywaniu higieny ciała
  • pomoc przy spożywaniu posiłków
  • wspieranie pielęgniarek oraz personelu medycznego w codziennych obowiązkach
  • pomoc pacjentom w przemieszczaniu się po domu opieki
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość angielskiego - poziom B2
  • rejestracja w NMBI - wymóg konieczny
  • Fetac level 5 lub ekwiwalent - wymóg konieczny
  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi w domu opieki lub na oddziale geriatrycznym
  • chęć wyjazdu do Irlandii do pracy stałej
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
Oferujemy:
  • pracę stałą w pełnym wymiarze godzin (35 lub 40 h/tygodniowo - dwie opcje do wyboru)
  • wynagrodzenie €12 euro dla Opiekunek, €21 dla Pielęgniarki
  • kontrakt zawierany bezpośrednio z pracodawcą
  • wsparcie w relokacji

Zainteresowanych prosimy o kierowanie CV w języku angielskim za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

EPSN Workforce Poland to firma specjalizująca się w prowadzeniu międzynarodowych projektów rekrutacyjnych. Pomagamy kandydatom i klientom na całym świecie w poszukiwaniu dróg rozwoju zawodowego. Działamy głównie w sektorze rekrutacji medycznej, IT, rekrutacji dla inżynierów oraz pracowników technicznych i budowlanych. Do poszukiwań wykorzystujemy szeroką międzynarodową sieć kontaktów, co pozwala nam działać wyjątkowo skutecznie. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w rekrutacji międzynarodowej, w tym usługi wsparcia i relokacji, pomagając naszym kandydatom i klientom oraz zapewniając im wszystko, czego potrzebują, aby rozwijać się w wybranym kierunku.

Poznaj stanowisko: Opiekunka Osób Starszych

Opiekun osób starszych, jak sugeruje sama nazwa zawodu, jest osobą sprawującą bieżącą opiekę nad podopiecznymi w wieku podeszłym, przebywającymi we własnych miejscach zamieszkania, domach opieki, lub szpitalach. W zależności od miejsca pracy i charakteru zatrudnienia, znaczącej zmianie ulega zakres pełnionych przez daną osobę obowiązków. Wbrew często powtarzanym stereotypom, w każdym przypadku jest to praca trudna i niekiedy ...
Opiekunka Osób Starszych Praca Opiekunka Osób Starszych

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest EPSN Workforce Sp. z o.o..