Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Opiekunka żłobkowa

Edu Dydaktyka Sp. z o.o.

Złotniki (gmina Suchy Las)

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 2619240, z dnia 2019-08-19

Do nowego, prywatnego żłobka Akademos w Złotnikach (gmina Suchy Las) zatrudnimy osoby na stanowisku:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Złotniki (gmina Suchy Las)

Opis stanowiska

  • opieka nad dziećmi oraz wspieranie wszechstronnego rozwoju dzieci w żłobku,
  • opracowywanie i realizacja programu opiekuńczo-wychowawczo-edukacyjnego w oparciu o potrzeby, możliwości oraz wiek dzieci,
  • przygotowanie, organizacja i prowadzenie zajęć stymulujących rozwój dzieci,
  • zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa, w tym również bezpieczeństwa epidemiologicznego oraz należytych warunków sanitarno – higienicznych,
  • wykonywanie codziennych czynności związanych z opieką i pielęgnacją dzieci z zakresu: karmienia, mycia, układania do snu, przewijania, itp.
  • współpraca z rodzicami dzieci uczęszczających do żłobka mająca na celu wspólną troskę o prawidłowy rozwój dziecka;
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji;
  • rozwijanie współpracy w zespole żłobka;
  • rozwijanie wiedzy i umiejętności pracy z dziećmi i rodzicami;
  • dbanie o porządek i wystrój pomieszczeń żłobkowych.

Wymagania

Poszukujemy osoby, które posiadają kwalifikacje:

  • opiekunki dziecięcej,
  • nauczyciela wychowania przedszkolnego,
  • nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo – wychowawczego.

Dodatkowe wymagania:

  • bardzo dobry kontakt z dziećmi;
  • chęć do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • odpowiedzialność, komunikatywność, kreatywność, elastyczność, cierpliwość.
  • umiejętność pracy w grupie;
  • umiejętności radzenia sobie ze stresem i rozwiązywania problemów;
  • zdolności organizacyjne;
  • mile widziane – podstawy medycyny ratunkowej (udzielanie dziecku pierwszej pomocy).

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • możliwość awansu zawodowego;
  • pracę w nowoczesnej, spełniającej najwyższe standardy placówce;
  • twórczą atmosferę pracy;
  • wsparcie dyrektora
  • możliwość samorealizacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pedagog

Pedagog najczęściej pracuje w szkole lub poradni psychologiczno-pedagogicznej, gdzie podstawowym celem jego pracy jest organizowanie pomocy, opieki pedagogicznej i psychologicznej dla dzieci i młodzieży oraz dbanie o prawidłowy rozwój psychiczny uczniów.Do zadań pedagoga szkolnego należy współpraca z nauczycielami w ich pracy wychowawczej. Zadaniem pedagoga jest pomoc w rozwiązywaniu problemów ...
Pedagog Praca Pedagog

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Edu Dydaktyka Sp. z o.o. .