Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
OutSystems Developer
KUBO Poland Sp. z o.o.
Śląskie
Praca w pełni zdalna
rekrutacja online
48 dni temu

wynagrodzenie do negocjacji

Miejsce pracy: praca 100% zdalna

Dla naszego klienta z branży medyczno-diagnostycznej zajmującego się produkcją leków, tworzeniem zaawansowanych narzędzi IT dla naukowców wspierających prace badawcze oraz hurtowniami danych medycznych poszukujemy OutSystems Developera.

Obowiązki:
  • projektowania i optymalizacji aplikacji oraz integracji danych pomiędzy systemami
  • tworzenie platformy i wspólnych podstawowych modułów wielokrotnego użytku i API
  • pilotowanie aplikacji w celu zapewnienia, że platforma i zarządzanie będą zgodne z zakresem i przeznaczeniem
Wymagania:
  • dobra znajomość platformy OutSystems
  • minimum 2 lata doświadczenia z powyższą technologią
  • mile widziana znajomość: MVC, Web API, entity framework, SQL Server, API integration, Unit Testing, Mobile&Web Services, React, Git/SVN
  • bardzo dobry język angielski (minimum B2/C1)
Oferujemy
  • stała, długoterminowa współpraca w międzynarodowym środowisku
  • formę współpracy B2B
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • ubezpieczenie na życie
  • 50% dopłaty do Multisportu
Aplikując zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym przez KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa oraz KUBO Tomasz Kowalski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Grudziądzkiej 79, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przypominamy, iż masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Poznaj

KUBO Poland Sp. z o. o.

Specjalizujemy się w rekrutacji i outsourcingu dla branży IT oraz świadczeniem szeroko pojętych wyspecjalizowanych usług dla biznesu (Project Management, Facilities, Administration, Sales).

KRAZ 12882