Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Partner ds. Szkoleń

Żabka Polska Sp. z o.o.

Świętokrzyskie

25 dni temu

Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

Twoje zadania:

  • realizacja polityki szkoleniowej w zakresie przygotowywania i prowadzenia szkoleń onboardingowych kadry współpracowników sieci Żabka
  • coaching i monitoring szkoleń terenowych
  • realizacja szkoleń oparta na zarządzaniu zmianą
  • przygotowywanie skryptów i programów szkoleniowych na bieżące potrzeby
  • raportowanie z działań jakościowych
  • zarządzanie szkoleniami w Regionie
Oczekujemy od Ciebie:
  • doświadczenia w koordynacji pracy własnej oraz szkoleń terenowych
  • doświadczenia w organizacji oraz administrowaniu procesu szkoleń
  • min. 1. roku udokumentowanego doświadczenia trenerskiego w obszarze kompetencji w sprzedaży (umiejętności sprzedażowe, obsługa klienta, komunikacja, motywacja)
  • umiejętność pracy zarówno z grupą szkoleniową, jaki i pracy indywidualnej trenerskiej
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • samodzielności i kreatywności w szukaniu nowych rozwiązań
  • nastawienia na cel
  • dobrej organizacji pracy
  • dobrej znajomości programu Excel oraz Power Point
  • umiejętności realizacji projektów, wielozadaniowości
  • entuzjazmu, zaangażowania, inicjatywy oraz elastyczności
  • doświadczenia w pracy trenera w sieciach handlowych - mile widziane
  • doświadczenia w szkoleniach dla branży FMCG - mile widziane
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy Tobie:

  • narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)
  • atrakcyjne warunki pracy
  • ciekawą i kreatywną pracę w rozwijającym się zespole
zabkapolska.pl

Poznaj

Żabka Polska Sp. z o.o. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Szkoleń

Specjalista ds. szkoleń lub inaczej zwany też trenerem, specjalistą ds. szkoleniowych, specjalistą ds. szkoleń i rozwoju, konsultant (w firmie szkoleniowej) to osoba, która odpowiedzialna jest za organizację i prowadzenie najlepszych i najbardziej odpowiednich w danym przypadku szkoleń zawodowych. Stanowisko to spotykane jest zazwyczaj w firmach konsultingowych lub szkoleniowych. Do głównych obowiązków pracownika ...
Specjalista ds. Szkoleń Praca Specjalista ds. Szkoleń