Partner Polecający

T&T Partners sp. z o.o.

Wielkopolskie

9 dni temu

Partner Kancelaria jest marką należącą do T&T Partners spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Nasza kancelaria specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych oraz świadczeniu usług prawnych w relacjach B2C i B2B.

 

W związku z uruchomieniem Programu Partnerskiego zapraszamy

Partnerów polecających

do promowania Programu wśród osób oraz firm zainteresowanych uczestnictwem w Programie

 

 

Nasz Program Partnerski stanowi atrakcyjną propozycję dla osób fizycznych oraz firm poszukujących dodatkowego dochodu - w zamian za umieszczenie materiałów graficznych informujących o usługach Kancelarii na należących do Nich powierzchniach reklamowych.

W naszym programie powierzchniami reklamowymi umożliwiającymi osiągniecie dochodu mogą być nie tylko typowe powierzchnie reklamowe takie jak bilbordy, pylony itp., ale przede wszystkim witryny (nawet niewielkie fragmenty), samochody (szyby, plandeki, inne dowolne powierzchnie), ogrodzenia, mury, konstrukcje (na których można umieścić baner lub siatkę), ulotki lub gazetki reklamowe, paragony, opakowania, strony, sklepy internetowe, blogi, fora, itp..

Czyni to nasz Program dostępnym dla szerokiego grona osób fizycznych oraz firm.

Nasz Program pozwala na automatyczną identyfikację Klientów zgłaszających się za pośrednictwem materiałów graficznych umieszczonych na powierzchniach reklamowych oraz Ich rejestrację na koncie Partnera.

 

ZADANIA
  • zadaniem PARTNERA POLECAJĄCEGO będzie pozyskanie Partnera – osoby fizycznej lub firmy, który poszukuje dodatkowego dochodu pasywnego - w zamian za umieszczenie materiałów graficznych informujących o usługach Kancelarii na należących do Nich powierzchniach reklamowych.
OCZEKUJEMY
  • zdolności komunikacyjnych
  • kreatywności
  • zadaniem motywacji do działania oraz wytrwałości w dążeniu do celu
OFERUJEMY
  • atrakcyjną prowizję w wysokości 5% wynagrodzenia Kancelarii uzyskanego za pośrednictwem powierzchni reklamowych pozyskanych Partnerów
  • szerokie możliwości pozyskiwania Partnerów
  • możliwość rozszerzenia prowadzonej działalności lub prowadzenia działalności w sieci

Zapraszamy do współpracy!

napisz lub zadzwoń

r.zachariasz@partner-kancelaria.pl

lub 603 440 933

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

T&T Partners sp. z o.o.

Partner Kancelaria Prawna – której właścicielem jest spółka T&T Partners  –  zajmuje się dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych dla osób poszkodowanych w wypadkach i ich rodzin.
Skutecznie i profesjonalnie prowadzimy sprawy odszkodowawcze, zarówno w polubownych postępowaniach przedsądowych, jak i w postępowaniach sądowych przeciwko ubezpieczycielom – dochodząc dla naszych Klientów odszkodowań adekwatnych do rozmiarów szkód.
Osiągane przez  sukcesy motywują nas do nieustannego rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji przez naszych pracowników. Podejmujemy się prowadzenia spraw z terenu całego kraju.
Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych Klientów – osiągamy je dzięki wiedzy i rzetelności, które to  gwarantują sukces oraz wysoką jakość świadczonych usług.

Poznaj stanowisko: Partner Handlowy 
Stanowisko partnera handlowego jest niemal tożsame ze stanowiskiem partnera biznesowego. Partner biznesowy to osoba fizyczna lub prawna prowadząca współpracę z inną osobą lub firmą na zasadzie obopólnej korzyści. W większości ogłoszeń, pojawiających się na łamach portali internetowych, znajdziemy informacje o poszukiwaniu partnerów biznesowych przez duże, dobrze prosperujące firmy lub przedsiębiorstwa, posiadające ...
Praca Partner Handlowy