Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Picker / Pickerka

Delicpol Sp. z o. o.

Kamyk okolice Częstochowy

3 dni temu

Miejsce pracy: Kamyk okolice Częstochowy

Grupa Delicpol wchodząca w skład Firmy Continental Bakeries, wiodący producent wyrobów cukierniczych, poszukuje pracownika na stanowisko Picker / Pickerka

Obowiązki:
  • kompletacja zamówień, pakowanie i etykietowanie,
  • praca na terminalu magazynowym,
  • prace pomocnicze na terenie hali,
  • dbałość o porządek na magazynie.
Wymagania:
  • dokładność, sumienność, rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
  • chęć do pracy,
  • gotowość do pracy zmianowej.
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na etat w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Poznaj

Firma Delicpol zajmuje się produkcją i dystrybucją wyrobów cukierniczych na terenie kraju.

Poznaj stanowisko: Pracownik Kompletujący

Pracownik Kompletujący to osoba pracująca w środowisku hurtowni lub magazynu, której głównym obowiązkiem jest skompletowanie zamówienia złożonego przez klienta i dostarczenie go do miejsca wydawania zamówień. W zależności od wielkości i rodzaju zamówienia, jego kompletowanie może zająć od kilku minut nawet do kilku godzin. W szczególnych przypadkach, gdy zamówienie obejmuje niedostępne w magazynie lub ...
Pracownik Kompletujący Praca Pracownik Kompletujący

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Delicpol Sp. z o. o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (800)
Wałbrzych (47)
Legnica (129)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (267)
Toruń (141)
Lubelskie:
Lublin (273)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (970)
Tarnów (87)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2277)
Radom (172)
Płock (92)
Opolskie:
Opole (233)
Nysa (72)