Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Pielęgniarka śląskie
Pielegniarka / Pielęgniarz

CS-Select
śląskie, Niemcy
praca stacjonarna
2827 dni temu

Ogłoszenie numer: 1202201, z dnia 2016-08-02

Jesteś pielęgniarką/pielęgniarzem i chciałabyś pracować w Niemczech, nie przegap tej okazji.

Jedna z największych grup domów opieki dla osób starszych w Niemczech poszukuje pielęgniarek / pielęgniarzy. Zapewnia kurs j. niemieckiego aż do poziomu B2  i nostryfikacje dyplomu.

Miejsce pracy: śląskie, Niemcy

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Miejsce pracy: praca w szpitalach i domach opieki na terenie całych Niemiec
Rodzaj oferty: stała, w pełnym wymiarze czasu

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe w zawodzie  pielęgniarka/pielęgniarz w tym licencjat /mgr

  • zainteresowanie geriatria, praca z osobami starszymi

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. A2/B1

  • doświadczenie mile widziane.

  • chęć wyjazdu na dłuższy okres czasu

Oferujemy

  • praca stała,

  • okres próbny - 6 miesięcy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie. + dodatki,

  • umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą,

  • możliwość pracy w Niemczech oraz naukę języka przed nostryfikacją dyplomu,

  • zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu,

Prześlij do nas Swoje CV – WARTO !!!

Posiadany również wiele ofert pracy w szpitalach i klinikach na terenie całych Niemiec, wymagana znajomość j. niemieckiego  B2 oraz nostryfikacja dyplomu oraz Ambulante Pflege - komunikatywny j. niemiecki i prawo jazdy.