Zobacz więcej ofert pracy

Pilot Wycieczek

Grecos Holiday Sp. z o.o.
lubelskie
specjalista (mid)
praca stacjonarna
791 dni temu
Miejsce pracy: Grecja

Wymagania:
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy zespołowej,
  • Odpowiedzialność, zdyscyplinowanie, umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w turystyce,
  • Mile widziane uprawnienia pilota wycieczek zagranicznych, odbyte kursy i szkolenia zawodowe,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (znajomość j. greckiego będzie dodatkowym atutem),
  • Znajomość Grecji, jej kultury, obyczajów i atrakcji będzie dodatkowym atutem,
  • Gotowość do wyjazdu na okres od 4 do 6 miesięcy w okresie wakacyjnym.
Oferujemy:
  • Pracę w zespole młodych i ambitnych ludzi w sezonie 2022 na jednej z greckich destynacji z możliwością przedłużenia współpracy,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie tour operatorskiej, jednej z największych na rynku polskim,
  • Konkurencyjne, motywujące warunki finansowe,
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży turystycznej,
  • Opłacony bilet lotniczy w dwie strony, wyżywienie, zakwaterowanie, pakiet ubezpieczeń.
Twoje zadania:
  • Prowadzenie wycieczek fakultatywnych na jednej z greckich destynacji z oferty Grecosa,
  • Opieka nad klientami Grecosa od momentu rozpoczęcia wycieczki do momentu jej zakończenia,
  • Dzielenie się z klientami merytoryczną wiedzą na temat odwiedzanych miejsc oraz pasją do Grecji,
  • Dopilnowanie prawidłowego przebiegu programu wycieczek,
  • Budowanie trwałych relacji klienta z firmą.