Pneumatyk

STOKOTA sp. z o.o.

Elbląg

3 dni temu

STOKOTA Sp. z o.o.

poszukuje osoby na stanowisko

Pneumatyk
Miejsce pracy: Elbląg

Jeżeli znasz podstawy mechaniki samochodowej, rysunku technicznego, masz opanowane podstawy montażu oraz spawania i jesteś chętny do nauki i lubisz pracować w zespole – skontaktuj się z nami. Oferujemy stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Opis stanowiska:
  • wykonywanie operacji w zakresie kompleksowego montażu układów pneumatycznych w cysternach
  • rozprowadzanie wiązek przewodów pneumatycznych oraz dokonywanie sprawdzenia poprawności połączeń
  • współpraca z konstruktorami oraz inżynierami produkcji w celu rozwiązywania zaistniałych problemów oraz zapewnienia płynności produkcji
  • wykonanie prac zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku pneumatyka
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • znajomość rysunku technicznego i podstaw konstrukcji maszyn
  • komunikatywność
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez STOKOTA Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, ul. Niska 2, moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez STOKOTA Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, ul. Niska 2,moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji prowadzonych przez STOKOTA Sp. z o.o., przez okres 1 roku od dnia przekazania moich danych”.

Poznaj

Stokota jest globalnym dostawcą specjalistycznych pojazdów do przewozu paliw. Zakład w Elblągu działa od 1999r. Dostarczamy cysterny na rynek Polski oraz zagranicę. W związku z wzrostem zapotrzebowania na nasze produkty - zwiększamy zatrudnienie i poszukujemy nowych pracowników.

Zatrudniamy osoby z doświadczeniem oraz do przyuczenia.

Poznaj stanowisko: Pneumatyk
Pneumatyka jest działem automatyki mechanicznej, bazującym na wykorzystaniu pracy wykonywanej przez gaz lub pracy siły zewnętrznej wykonywanej nad gazem, głównie podczas sprężania. Najogólniej więc praca pneumatyka polega na obsłudze maszyn pneumatycznych. Innymi słowy jest to mechanik wyspecjalizowany w pracy z maszynami o konkretnym sposobie działania. Do jego obowiązków należy realizacja prac ...
Praca Pneumatyk