Najnowsze oferty pracy

  • Pokojowa / Pokojowy

    Mercure i Ibis Gdańsk Stare Miasto   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    MISJA Pomoc w zapewnieniu higieny, czystości i porządku w pokojach hotelowych i pomieszczeniach ogólnodostępnych zgodnie z wymogami i standardami sieci. W swojej pracy dołożysz wszelkich starań, chęci, zaangażowania, dotychczasowego doświadczenia, aby goście mogli cieszyć się miłą...
Zobacz więcej ofert pracy

Pokojówka

Astral Limited
mazowieckie
praca stacjonarna
3499 dni temu

Astral International Limited od ponad 20 lat pomaga wszystkim, którzy marzą o jednoczesnym zwiedzaniu świata i zarabianiu pieniędzy. Praca na największych statkach pasażerskich to niewątpliwa szansa rozwoju zarówno zawodowego jak i finansowego, ale także prestiż zarezerwowany dla najlepszych.

Firma Astral Limited poszukuje pokojówek do pracy na statkach pasażerskich na stanowisko:

Pokojówka

Nr Ref.: Pokojówka

Wymagania:
  • roczne doświadczenie na stanowisku pokojówki w hotelu 4 lub 5 gwiazdkowym
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • gotowość  wyjazdu na okres do 6ciu miesięcy
Obowiązki:
  • utrzymywanie czystości w kabinach podczas pobytu gości oraz po ich wyjeździe
Oferujemy:
  • atrakcyjne zarobki
  • pomoc we wszystkich procedurach niezbędnych do wyjazdu

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)