Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pomocnik magazyniera

Elektroskandia Polska Sp. z o.o.

Koninko k/Poznania

400 dni temu

Sieć hurtowni elektrotechnicznych Elektroskandia Polska Sp. z o.o., w związku z rozwojem,

poszukuje do nowego Centrum dystrybucji kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Koninko k/Poznania

Nr Ref.: PMAG_C03/2017

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • kompletację towaru
  • przygotowanie towaru do wysyłki
  • kontrole dostaw na wejściu do magazynu

 Opis stanowiska:

  • praca od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym (dwie zmiany w godz. 8.00 - 20.00)
  • praca w charakterze pracownika fizycznego w magazynie produktów elektrotechnicznych
Idealni kandydaci powinni spełniać poniższe wymagania:
  • odpowiedzialność i uczciwość
  • zaangażowanie i pracowitość
  • podstawowa umiejętność posługiwania się komputerem
  • NIE WYMAGAMY doświadczenia w pracy
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę (pełen etat)
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • zapewniony dojazd do i z pracy (wyjazd z kilku miejsc w Poznaniu)
  • pracę w stabilnej, renomowanej firmie
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do wakacji dla pracownków i dzieci, karta Multisport, dofinansowanie do nauki j. angielskiego)

Poznaj

Dołącz do dużej i stabilnej organizacji należącej do Grupy Würth, która zaoferuje Ci interesującą pracę pełną wyzwań oraz atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Pracownik Magazynu Praca Pracownik Magazynu