Najnowsze oferty pracy

  • Konserwator zieleni

    Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec”   Warszawa, ul. Pruszkowska 4d    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    15 godz.
    renowacja trawników, cięcie pielęgnacyjne drzew i krzewów, cięcie żywopłotów, pielęgnacja rabat różanych, koszenie trawy, wykonywanie obsadzeń mis kwiatowych, wykonywanie nasadzeń drzew i krzewów.
  • Pracownik Działu Roślin Domowych

    Staff Partners   Warszawa, 100 m od stacji PKP Warszawa Anin    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 7 500 zł brutto/mies.
    1 dni
    Zadania: Obsługa klienta w zakresie doboru roślin, Przyjmowanie dostaw roślin, oznaczanie i ustawianie w ogrodzie, Pielęgnacja roślin, prace porządkowe.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Ogrodnik Dolnośląskie
Pomocnik Ogrodnika / Ogrodnik [rekrutacja online]

Familijna
dolnośląskie, Kuźnica Czeszycka (pow. milicki)
praca stacjonarna
rekrutacja online
1357 dni temu
Piekarnia Familijna od niemal 30 lat łączy tradycję z nowoczesnością.

Jesteśmy liderem w innowacjach i usprawnieniach technicznych w piekarnictwie.

Naszą dumą są zdrowe i smaczne wyroby, a nagrodą zadowolenie konsumenta.

Naszą pasją jest podnoszenie jakości produktów i utrzymywanie satysfakcji klienta na najwyższym poziomie.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pomocnik Ogrodnika / Ogrodnik
[rekrutacja online]
Miejsce pracy: Kuźnica Czeszycka (pow. milicki)
Na tym stanowisku będziesz odpowiadać za:
  • uprawę, pielęgnację oraz estetyczny wygląd ogrodu
  • przygotowanie, utrzymanie i pielęgnację gleby pod uprawę roślinną
  • poprawną eksploatację narzędzi pracy
  • za przestrzeganie przepisów przeciwpożarowych i BHP, regulacji prawnych oraz przepisów związanych z ochroną środowiska.
Wymagania:
  • mile widziane ukończenie zasadniczej szkoły zawodowej lub technikum ogrodniczego
  • mile widziana wiedza z zakresu technologii ogrodniczej
  • wiedza dotycząca ogrodnictwa
  • doświadczenie w ogrodnictwie - minimum 1 rok
  • dobra kondycja fizyczna
Jeśli należysz do tych osób, które:
  • są pracowite, uczciwe oraz dokładne
  • potrafią dobrze organizować czas pracy
  • posiadają zmysł estetyczny
to nasz zespół czeka właśnie na Ciebie!

Nasza oferta:
  • umowa o pracę
  • domowe posiłki
  • szkolenia oraz rozwój kwalifikacji
  • nagrody, jubileusze
  • program wdrożenia
  • nowoczesne i przyjazne środowisko pracy
  • opieka medyczna, ZFSŚ
Za wszystkie aplikacje serdecznie dziękujemy i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Grupa Familijna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. informuje, iż administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych jest Grupa Familijna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Kuźnicy Czeszyckiej 11, 56-320 Krośnice.

Mają Państwo możliwość dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych. Mogą Państwo także skorzystać z prawa do wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym czasie mogą Państwo cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem naszego inspektora danych: ochronadanych@familjna.pl. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Jeżeli chcą Państwo, abyśmy zachowali Państwa CV w naszej bazie, prosimy umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Grupa Familijna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.