Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pomocnik operatora maszyn

Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

Żywiec ul. Leśnianka 69

38 dni temu

Ogłoszenie numer: 2337288, z dnia 2019-03-18

Firma ALPLA jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej. Zatrudniamy 19.300 pracowników w 176 zakładach na całym świecie. Źródłem naszego sukcesu są wysokiej jakości produkty, całkowite zorientowanie na klienta i wysoka zdolność wytwórcza.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: śląskie / Żywiec ul. Leśnianka 69

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn rozdmuchowych
  • obsługa maszyn peryferyjnych
  • dbanie o jakość produkcji
  • dbanie o czystość stanowiska pracy
  • współudział w projektach usprawniających

Wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane techniczne
  • gotowość do pracy zmianowej oraz pracy w ruchu ciągłym, tzw. „cztero-brygadówka”
  • doświadczenie przy obsłudze maszyny rozdmuchowej
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych czynności i zadań

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet ubezpieczeń medycznych

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pracownik Pomocniczy

Pomocnik produkcji, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się wykonywaniem zadań pomocniczych w procesie produkcji. Wykonuje stale te same, powtarzające się czynności pod okiem bardziej doświadczonych pracowników, np. operatorów produkcji. Konkretne zadania są uzależnione od specyfiki zakładu, w którym dana osoba jest zatrudniona. Pracownik pomocniczy w produkcji nie musi być osobą ...
Pracownik Pomocniczy Praca Pracownik Pomocniczy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (783)
Wałbrzych (55)
Legnica (130)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (239)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (275)
Chełm (59)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (879)
Tarnów (73)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2255)
Radom (178)
Płock (86)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (71)