Pomocnik Produkcji

JotKa Rekrutacja Joanna Krzysztoszek

Wielkopolskie

10 dni temu

Ogłoszenie numer: 3416680, z dnia 2020-06-26

Rekrutacja powstała, aby ułatwiać pracownikom znalezienie pracodawcy.

Nasze usługi są całkowicie bezpłatne dla kandydatów.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • Pakowanie mięsa wołowego i wieprzowego.

Miejsce pracy: Niemcy, Münster

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,
  • Gotowość do pracy na 2 zmiany; 08:00 – 18:00; 18:00 – 04:00,
  • Własny dojazd do miejsca pracy.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 10,15 Euro brutto/h,
  • Niemiecka umowa o pracę,
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
  • Praca od zaraz.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pracownik Pomocniczy
Pomocnik produkcji, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się wykonywaniem zadań pomocniczych w procesie produkcji. Wykonuje stale te same, powtarzające się czynności pod okiem bardziej doświadczonych pracowników, np. operatorów produkcji. Konkretne zadania są uzależnione od specyfiki zakładu, w którym dana osoba jest zatrudniona. Pracownik pomocniczy w produkcji nie musi być osobą ...
Praca Pracownik Pomocniczy