Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Pracownica biurowa

Aqua Service Dystrybucja S.C.J & J Kruszka
wielkopolskie, Poznań ( Komorniki)
praca stacjonarna
5414 dni temu

Ogłoszenie numer: 71777, z dnia 2009-08-05

Firma Aqua Service Dystrybucja s.c J & J Kruszka jest składem fabrycznym Nestle, Staropolanka,GFT Goldfruct z siedzibą w Komornikach ul. Kościelna 45 . Firma zajmuje się dystrybucją wód mineralnych ww. producentów. Poszukujemy:

Miejsce pracy: wielkopolskie, Poznań ( Komorniki)

Opis stanowiska

  • obsługa programu IFS Aplication firmy Nestle (wprowadzanie dostaw, tworzenie zamówień, prowadzenie elektronicznego magazynu)
  • prowadzenie spraw pracowniczych tj. listy obecności, urlopy, BHP, badania lekarskie itp.
  • współpraca z biurem rachunkowym

Wymagania

  • znajomość podstaw księgowości--KONIECZNIE
  • umiejętność obsługi programu SYMFONIA -- KONIECZNIE
  • obsługa programu logistyczno-magazynowego firmy NESTLE( tj. IFS Aplication)-przyuczenie

Oferujemy

  • miłą atmosferę pracy
  • dobre zarobki

Wynagrodzenie

Od 1500 do 2000 PLN