Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Pracownik administracyjno-biurowy
P.H.P Eksport-Import Włodzimierz Kawczyński
Kujawsko-pomorskie
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
29 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy informujemy o możliwości zatrudnienia
w pełnym wymiarze czasu pracy na stanowisko:

Obowiązki:
  • rozliczanie delegacji służbowych,
  • weryfikacja mandatów,
  • obsługa szkód komunikacyjnych,
  • przygotowywanie wniosków do Państwowej Inspekcji Sanitarnej,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • mile widziane doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • umiejętności organizacyjne,
  • dokładność, sumienność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Jesteśmy polską firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, z zakresu spedycji i transportu międzynarodowego. Umiejętnie zarządzamy procesami logistycznymi, specjalizujemy się w przewozach chłodniczych obsługując relacje z Polski do krajów Unii Europejskiej, a w szczególności: Hiszpanii, Portugalii, Holandii, Belgii, Niemiec i innych.