Pracownik Biurowy - Oferent ds. Sprzedaży i Obsługi klientów rynek krajowy

BROS Producent Okien i Drzwi

Buk k. Poznania

3 dni temu

BROS S.J. PRODUCENT OKIEN I DRZWI PCV I ALU Firma BROS S.J. jest dynamicznie rozwijającym się producentem stolarki PVC oraz Aluminium.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy młodych, dynamicznych osób, na stanowisko:

Miejsce pracy: Buk k. Poznania
Zadania:
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
  • Koordynacja działań handlowych
  • Sporządzanie ofert handlowych, kalkulacji oraz prowadzenie negocjacji handlowych
  • Kontakt z dostawcami
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
Wymagania:
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Motywacja do pracy
  • Doświadczenie w sprzedaży – mile widziane w branży budowlanej
  • Umiejętność przygotowywania ofert handlowych – mile widziana znajomość komputerowych programów branżowych typu: PamProjekt , Stolcad
  • Samodzielność i kreatywność w działaniu
  • Wykształcenie min. Średnie
  • Mile widziana znajomość języków obcych
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Kontakt z najnowszymi technologiami w branży
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Szkolenia produktowe, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Samochód

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Poznaj

BROS jest znanym producentem okien i drzwi balkonowych, działającym na rynku od 2000 roku. Doskonała znajomość branży i aktualnych potrzeb rynku pozwala nam na wykonawstwo okien energooszczędnych i nowoczesnych. Zajmujemy się sprzedażą drzwi PCV oraz produkcją okien PCV i okien aluminiowych, która odbywa się przy użyciu energooszczędnych profili renomowanych firm SALAMANDER i BLUEVOLUTION, z całą gamą produktów występujących jeszcze do końca 2015 r. pod nazwą BRUGMANN. Do naszych produktów stosujemy okucia firmy MACO. Zajmujemy się także produkcją wszelkich systemów aluminiowych przy użyciu profili włoskiej firmy PONZIO i belgijskiej Alliplast Nowością jest stolarka przeciwpożarowa oparta na systemie aluminiowym PONZIO.
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Praca Specjalista ds. Sprzedaży