Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik budowlany - fachowiec w zakresie wykonywania elewacji lekko mokrej

Klient portalu Praca.pl

Gdańsk, Gdynia

39 dni temu

Ogłoszenie numer: 3322696, z dnia 2020-05-29

Firma działa na rynku budowlanym od wielu lat.
Specjalizujemy się w wykonywaniu usług budowlanych w zakresie wszystkich rodzajów
elewacji, jak BSO, wentylowane, z klinkieru. Jesteśmy jedną z wiodących firm zajmujących
się tą dziedziną na terenie Trójmiasta.

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk, Gdynia

Opis stanowiska

  • Wykonywanie pracy zgodnie z technologią i oczekiwaniami pracodawcy.

Wymagania

  • Doświadczeniem w wykonywaniu elewacji BSO/ Lekkomokrej - wysokie umiejętności w tym zakresie.
  • Kultura techniczna.
  • Umiejętność organizacji efektywnej pracy.
  • Uczciwość.

Oferujemy

  • Dobrze płatną pracę.
  • Bezpłatne zakwaterowanie.
  • Ciągłe szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Wynagrodzenie

Od 3000 do 8000 PLN

Poznaj stanowisko: Robotnik Budowlany
Pracownik Robotnik Budowlany to osoba, która wykonuje wszelkie roboty remontowo – budowlane. Jest to jeden z najbardziej poszukiwanych pracowników. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: wszelkie roboty ciesielskie, montażowe, rozbiórkowe, murowe, tynkowe. Pracownik Robotnik Budowlany powinien posiadać wykształcenie zawodowe ...
Praca Robotnik Budowlany