Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik budowlany

HOGO GmbH

Śląskie

13 dni temu

Ogłoszenie numer: 2532380, z dnia 2019-07-02

HOGO GmbH – jesteśmy austriackim pośrednictwem pracy.
Nasza firma to ponad 10 lat doświadczenia i 1500 pracowników w Austrii oraz w Niemczech. Oferujemy prace w branży budowlanej, produkcyjnej, transportowej oraz metalurgicznej.
Zapewniamy austriacka umowę o prace, darmowe zakwaterowanie, 13 i 14 wypłatę (w budowlance opłacony BUAK).

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Poszukujemy fachowców do pracy na budowach w Austrii!

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie
  • znajomość języka niemieckiego pozwalająca się porozumieć na budowie
  • auto, aby dojeżdżać do pracy

Oferujemy

  • austriacka umowę o prace
  • darmowe zakwaterowanie
  • atrakcyjne wynagrodzenie + diety dzienne

Wynagrodzenie

Od 2500 do 4000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

HOGO GmbH

Poznaj stanowisko: Robotnik Budowlany

Pracownik Robotnik Budowlany to osoba, która wykonuje wszelkie roboty remontowo – budowlane. Jest to jeden z najbardziej poszukiwanych pracowników. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: wszelkie roboty ciesielskie, montażowe, rozbiórkowe, murowe, tynkowe. Pracownik Robotnik Budowlany powinien posiadać wykształcenie zawodowe ...
Robotnik Budowlany Praca Robotnik Budowlany

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest HOGO GmbH.