Zobacz więcej ofert pracy

Technik DDD - możliwość przyuczenia

Truly Nolen Polska
opolskie, Katowice
praca stacjonarna
2037 dni temu

Ogłoszenie numer: 2087848, z dnia 2018-10-08

Truly Nolen to należąca do światowej czołówki rodzinna firma z branży dezynsekcji i deratyzacji (od 1938roku), posiadającą ponad 250 biur na całym świecie.

W Truly Nolen jesteśmy przekonani, że najlepszym sposobem na zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta jest budowanie partnerskich relacji z naszymi pracownikami. Dokładamy starań, aby w firmie Truly Nolen tworzyć optymalne środowisko pracy i dynamiczną kulturę firmową dla każdego, opierając się na naszych podstawowych wartościach.

Każdy partner to profesjonał.

Miejsce pracy: opolskie, Katowice

Opis stanowiska

Cenisz sobie samodzielną pracę? Jesteś osobą zorganizowaną i dokładną? Jeżeli tak....to praca właśnie dla Ciebie!

Poszukujemy Technika usług dezynsekcji i deratyzacji współpracującego z dotychczasowymi klientami, świadcząc usługi w zakresie prewencji i kontroli obecności szkodników.

Zadania:

  • wykonywanie usług dezynfekcji, deratyzacji
  • montaż i obsługa urządzeń monitorujących szkodniki
  • sporządzanie dokumentacji z realizacji usług

Wymagania

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie nie jest wymagane

Oferujemy

  • umowę o pracę po 2 miesięcznym okresie próbnym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wszelkie niezbędne narzędzia do pracy
  • przeszkolenie do pracy
  • dodatkowe bonusy w postaci premii uznaniowych
  • możliwość nauki języka angielskiego

Wynagrodzenie

Od 3000 do 5000 PLN