Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Pracownik ds. handlu

ZPUOiE ELGIS-GARBATKA Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
6018 dni temu

Ogłoszenie numer: 36929, z dnia 2007-11-29

zajmujący się produkcją drobnego osprzętu sieciowego dla energetyki oraz produkcją odłączników, podstaw bezpiecznikowych oraz wszystkich konstrukcji energetycznych zatrudni:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za przygotowywanie oraz prezentowanie ofert handlowych,nawiązywanie kontaktów z kontrahentami,realizację założonych planów sprzedażowych.

Wymagania

  • wykształcenie min.średnie techniczne lub energetyczne
  • doświadczenie w handlu
  • umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat.B
  • znajomość obsługi komputera
  • mile widziana znajomość j.angielskiego
  • Oferujemy

  • ciekawą i urozmaiconą pracę
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego