Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Pracownik Działu Obsługi Klienta

GELG
wielkopolskie, Wronki / Ćmachowo
praca stacjonarna
5093 dni temu

Ogłoszenie numer: 100423, z dnia 2010-05-26

GELG

jest firmą rodzinną, działającą na rynku producentów elementów metalowych od 21 lat. Naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie obróbki metalu oraz sprzedaży produktów na rynku europejskim. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie, Wronki / Ćmachowo

Opis stanowiska

  • Praca w systemie CRM
  • Obsługa zamówień i dokumentów sprzedażowych
  • Bezpośredni kontakt z klientem
  • Negocjacje i nawiązywanie relacji z klientami
  • Praca wymaga wysokich zdolności komunikacyjnych i motywacji wewnętrznej

Wymagania

  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość: CAD, Excel, CRM
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Łatwość utrzymania i nawiązywania kontaktów
  • Umiejętności negocjacyjne i analityczne

Oferujemy

Rozwojową pracę w dynamicznej firmie rodzinnej w branży obróbki metalu