Najnowsze oferty pracy

  • Konserwator zieleni

    Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec”   Warszawa, ul. Pruszkowska 4d    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    10 godz.
    renowacja trawników, cięcie pielęgnacyjne drzew i krzewów, cięcie żywopłotów, pielęgnacja rabat różanych, koszenie trawy, wykonywanie obsadzeń mis kwiatowych, wykonywanie nasadzeń drzew i krzewów.
  • Pracownik Działu Roślin Domowych

    Staff Partners   Warszawa, 100 m od stacji PKP Warszawa Anin    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 7 500 zł brutto/mies.
    1 dni
    Zadania: Obsługa klienta w zakresie doboru roślin, Przyjmowanie dostaw roślin, oznaczanie i ustawianie w ogrodzie, Pielęgnacja roślin, prace porządkowe.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Ogrodnik śląskie
Pracownik Działu Pielęgnacji Zieleni (k/m)

Dussmann Polska Sp.z o.o.
śląskie, Bytom, Katowice, Zabrze
praca stacjonarna
2151 dni temu

Ogłoszenie numer: 1976213, z dnia 2018-06-05

Dussmann Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów oraz kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie, Bytom, Katowice, Zabrze

Opis stanowiska

  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług
  • Porządkowanie terenów zielonych zewnętrznych
  • Utrzymanie zieleni wewnętrznej
  • Koszenie, nawadnianie, prace fizyczne
  • Obsługa sprzętu ogrodniczo – rolniczego

Wymagania

Oczekujemy:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki
  • Prawo jazdy kat. B, własne auto

Oferujemy

  • Pracę od zaraz i dobre wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Świetną atmosferę pracy
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji

Poznaj

W Polsce istniejemy od 1993 roku, siedziba firmy mieści się w Warszawie, zaś lokalizacja obsługiwanych przez nas obiektów, obejmuje teren całej Polski.

Bogate doświadczenie w prowadzeniu działalności usługowej w branżach technicznego utrzymania nieruchomości, utrzymania czystości, żywienia zbiorowego i cateringu oraz ochrony osób i mienia, stawia nas w czołówce przedsiębiorców na rynku polskim w tej gamie usług i daje powody do optymistycznego spoglądania w przyszłość.

Najważniejszą sprawą w świadczonych przez nas usługach jest szeroko rozumiana jakość. Szczególny nacisk kładziemy na nowoczesne metody pracy, stosując najnowsze rozwiązania techniczno-organizacyjne, oparte na standardach światowych z uwzględnieniem specyfiki polskiego rynku.