Najnowsze oferty pracy

  • Operator maszyn poligraficznych

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Wymagamy: Umiejętności techniczne, Chęć do poszerzania wiedzy, umiejętności i rozwijania się, Doświadczenie w pracy na maszynach introligatorskich - mile widziane, Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym, Przestrzeganie przepisów BHP na stanowisku pracy, Zaangażowanie i sumienność.
  • Specjalista ds. jakości druku

    ManpowerGroup   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Zadania: Organizowanie, planowanie i kontrola wydruków próbnych; Dokumentowanie ustaleń i przekazywanie wyników kontroli dostawcom; Elektroniczna i wizualna kontrola wydruków próbnych, w tym między innymi jakości druku, treści, zarządzania kolorami, powłok i linii cięcia; Eskalowanie...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Technik Poligraf śląskie
Pracownik działu poligrafii

Szymmar Sp. z o.o.
śląskie, Tarnowskie Góry
praca stacjonarna
3874 dni temu

Firma, należąca do grupy wiodących na rynku w segmencie usług reklamowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Wymagania:
  • doświadczenie
  • umiejętności:
    • obsługi programów graficznych: Corel
    • oraz obsługi takich maszyn jak: ploter tnący, urządzenia do laminowania
    • przygotowania projektów graficznych do druku oraz produkcji
    • umiejętność aplikacji reklam z folii samoprzylepnej, oklejanie samochodów

Dodatkowo oczekujemy:

  • zaangażowania, sumienności
  • samodzielności oraz dobrej organizacji pracy
  • umiejętności pracy w zespole
Oferujemy:
  • stałą pracę w młodym zespole
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

www.szymmar.pl