Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik Działu Produktowego

Apart Sp. z o.o.

Suchy Las koło Poznania (pow. poznański)

94 dni temu

Apart Sp. z o. o, lider jubilerstwa, poszukuje odpowiedzialnych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Suchy Las koło Poznania (pow. poznański)
Nr ref.: C/13/2018

Opis stanowiska:

  • konfekcjonowanie produktów gotowych (m. in. kontrola jakości i ilości otrzymywanego towaru, pakowanie)
  • przygotowywanie towaru do wysyłki
  • tworzenie i archiwizacja dokumentacji magazynowej

Od kandydatów wymagamy:

  • zdolności manualnych
  • dokładności
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • umiejętności obsługi komputera
  • mile widziana znajomość procesów magazynowych

Oferujemy:

Oferujemy pracę w bardzo dobrych warunkach, przyjazny system pracy (od poniedziałku do piątku), możliwość zdobycia nowego doświadczenia w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Apart Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Poznaj stanowisko: Pracownik Kompletujący

Pracownik Kompletujący to osoba pracująca w środowisku hurtowni lub magazynu, której głównym obowiązkiem jest skompletowanie zamówienia złożonego przez klienta i dostarczenie go do miejsca wydawania zamówień. W zależności od wielkości i rodzaju zamówienia, jego kompletowanie może zająć od kilku minut nawet do kilku godzin. W szczególnych przypadkach, gdy zamówienie obejmuje niedostępne w magazynie lub ...
Pracownik Kompletujący Praca Pracownik Kompletujący

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (756)
Wałbrzych (42)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (162)
Toruń (78)
Lubelskie:
Lublin (110)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (898)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1832)
Radom (59)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (119)
Nysa (17)