Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie Dozorca Lubelskie
Pracownik ewidencyjny

GST Sp. z o.o.
lubelskie, Lublin
20,23 zł brutto/godz.
specjalista (mid)
umowa zlecenie
praca stacjonarna
806 dni temu
Miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków:

  • Ewidencjonowanie przepływu ruchu osobowego i towarowego
  • Weryfikacja uprawnień do wejścia na teren zakładu
  • Ewidencjonowanie dokumentacji wewnętrznej
  • Obsługa gości i interesantów

Wymagania:

  • Niekaralność
  • Sumienność
  • Wysoka kultura osobista
  • Książeczka sanepid

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 20,23 zł brutto/h
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Praca w systemie zmianowym (12 godzinnym)
  • Pełne przeszkolenie
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju osobistego

Poznaj

Solid Security Sp. z o.o.

Solid Security to doświadczenie, wiedza oraz profesjonalizm działań na rynku ochrony osób i mienia. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem z powodzeniem funkcjonującą od 1991 roku na terenie całego kraju. Na podstawie grupy wyspecjalizowanych spółek, świadczymy usługi ochrony na rzecz klientów biznesowych i indywidualnych, we wszystkich obszarach związanych z bezpieczeństwem.

Jak działamy

Bierzemy pełną odpowiedzialność za świadczone usługi, realizując ustalenia z Klientem, reagując jednocześnie na potrzeby pojawiające się w trakcie realizacji kontraktu.
Proponowany przez nas Zintegrowany System Ochrony, gwarantuje optymalizację procesów ochronnych, podnosząc poziom bezpieczeństwa naszych Klientów.

Dbamy o dobre relacje w biznesie, opierając je o konstruktywny dialog, profesjonalizm działań oraz partnerstwo. Potencjał Solid Security oparty jest o kompetentny i zaangażowany Zespół.
Działamy we wszystkich regionach Polski, poprzez profesjonalnie zorganizowaną strukturę operacyjną.

Pozycja Solid Security oraz ciągły rozwój firmy, związana jest z umiejętnością wykorzystywania wieloletniego doświadczenia, z właściwym rozumieniem potrzeb Klienta oraz inwestowaniem w kapitał ludzki i innowacyjne rozwiązania.