Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Pracownik gospodarczy z orzeczeniem o niepełnosprawności

PORTOS TR7
wielkopolskie, Kalisz, ul. Złota 71
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
914 dni temu

PORTOS TR7 Sp. z o.o. Spółka komandytowa - wielkopolski producent rolet - powstała na początku lat 90-tych w Kaliszu jako firma prywatna Renaty i Tomasza Szukalskich.

Miejsce pracy: Kalisz, ul. Złota 71

W związku z ciągłym rozwojem wiodący producent rolet zewnętrznych, żaluzji fasadowych oraz bram - Firma PORTOS z Kalisza -  zatrudni osoby na stanowisko:

PRACOWNIK GOSPODARCZY
Możliwość zatrudnienia osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Dojazd autobusem KLA linia: 8, 15,16, 17 – przystanek tuż przy zakładzie pracy a dla osób dojeżdżających autem - bardzo dobra dostępność miejsc parkingowych na terenie firmy oraz nowa infrastruktura drogowa  w okolicy.

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie czystości i porządku na ciągach komunikacyjnych, w szatniach, stołówkach, pomieszczeniach sanitarnych.
  • Segregacja odpadu poprodukcyjnego.

WYMAGANIA: Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym – warunek konieczny, Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

OFERUJEMY Umowę o pracę, komfortowe warunki pracy: czyste i przestronne hale produkcyjne, stołówki, wyznaczone miejsca dla osób palących, elektroniczny system czasu pracy itd. atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup produktów marki Portos, prosty proces wdrożenia, teczkę z pakietem informacyjnym – wszystkie istotne dokumenty w jednym miejscu, możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy – program „Skrzynka pomysłów” z nagrodami za najlepsze pomysły na rozwój przedsiębiorstwa, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)