Pracownik Gospodarki Materiałowej

Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

Nowy Dwór Mazowiecki

2 dni temu

Firma ALPLA jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej. Zatrudniamy 20.800 pracowników w 178 zakładach na całym świecie. Źródłem naszego sukcesu są wysokiej jakości produkty, całkowite zorientowanie na klienta i wysoka zdolność wytwórcza.

Do naszego zakładu w Nowym Dworze Mazowieckim poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Zadania:
  • dostarczanie na linie odpowiednich materiałów (barwniki, dodatki UV), zgodnie z recepturą,
  • wykonywanie przezbrojenia kolorów na maszynie,
  • zarządzanie gospodarką materiałową w magazynie barwników,
  • kontrola maszyn pod kątem sprawności dróg materiałowych,
  • naprawa awarii dróg materiałowych,
  • dbanie o urządzenia peryferyjne mające wpływ na kolor (wymiana i czyszczenie filtrów).
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie lub zawodowe, mile widziane techniczne,
  • gotowość do pracy zmianowej oraz pracy w ruchu ciągłym, tzw. „cztero-brygadówka”,
  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych czynności i zadań,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie i pakietu medycznego,
  • możliwość prezentowania i realizowania własnych pomysłów w ramach firmowego programu doskonalenia,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie swojego CV za pomocą przycisku

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać klauzulę:
„Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów obecnej rekrutacji / obecnej i przyszłych rekrutacji".

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej pracy istotne ...
Praca Robotnik Produkcyjny