Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Hali

ISSP sp. z o.o.

Zabrze, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Rybnik, Tychy

27 dni temu

Firma ISSP Sp. z o. o. – jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), zajmującą się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, będącego liderem na europejskim rynku budowlanym, poszukujemy pracowników na stanowisko PRACOWNIKA HALI

Miejsce pracy: Zabrze, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Rybnik, Tychy
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o UZL
  • Pracę w elastycznym grafiku (min. 130 h w miesiącu)
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w kilkunastoosobowym zespole
  • Profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz wsparcie ze strony kierowników sklepu na każdym etapie zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju, zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
Oczekujemy:
  • Entuzjazmu i chęci do pracy
  • Miłego usposobienia i pozytywnego nastawienia
  • Zaangażowania
  • Dyspozycyjności
Zakres obowiązków:
  • Wykładanie, przekładanie towaru
  • Dbanie o prawidłową ekspozycję asortymentu budowlanego
  • Prace magazynowe i logistyczne
Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli: Administratorami Twoich danych osobowych są ISSP Sp. z o. o. oraz ISSP UA Sp. z o. o.

Pełne informacje wymagane art. 13 RODO zostaną przesłane w odpowiedzi na Twoje zgłoszenie.
Poznaj stanowisko: Pracownik Sklepu
Pracownik sklepu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą zaangażowaną w organizowanie warunków dla bieżącego funkcjonowania sklepu, bez względu na rodzaj sprzedawanych w nim artykułów. Bardzo ogólna charakterystyka stanowiska przekłada się także na luźny zakres obowiązków osoby na nim obsadzonej – zależą one w praktyce od charakteru sklepu, rodzaju sprzedawanych w nim artykułów, czy ...
Praca Pracownik Sklepu