Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
PRACOWNIK LABORATORIUM

POL-EKO-APARATURA sp.j.
śląskie, Wodzisław Śląski
praca stacjonarna
5762 dni temu

Ogłoszenie numer: 47224, z dnia 2008-08-21

W związku z dynamicznym rozwojem akredytowanego przez Polskie Centrum Akredytacji Laboratorium Pomiarowego POL-EKO-APARATURA poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie, Wodzisław Śląski

Opis stanowiska

W/w osoby zajmować się będą pomiarami temperatury w siedzibie Laboratorium Pomiarowego (Wodzisław Śląski) oraz u klienta oraz opracowaniem dokumentacji z pomiarów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (ewentualnie średnie),
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • odpowiedzialność,
  • uprzejmość,
  • staranność w wykonywanych czynnościach,
  • dyspozycyjność,
  • gotowość do częstych podróży służbowych,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • obsługa komputera (Internet, pakiet MS Office).

    Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość systemu zarządzania jakością zgodnego z PN-EN ISO/IEC 17025: 2005,
  • znajomość zasad walidacji procedur pomiarowych,
  • umiejętność obsługi wyposażenia pomiarowego,
  • umiejętność opracowywania procedur systemu zarządzania.
  • Oferujemy

  • laptop,
  • telefon komórkowy,
  • samochód służbowy,
  • szeroki program szkoleń,
  • stabilne miejsce pracy w młodym, dynamicznym zespole,
  • szanse rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.