Pracownik Linii Pakującej (k/m)

Logwin Poland Sp. z o.o.

Wojkowice

23 dni temu

Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin, której historia sięga 1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia, że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.

Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wojkowice
Zadania:
  • Pobieranie produktów i umieszczanie ich w pojemnikach – półautomatyczna linia pakująca,
  • Etykietowanie i zabezpieczanie towaru,
  • Kompletacja ręczna wieloskładnikowych zamówień.
Oczekiwania:
  • Zdolności manualne,
  • Silna motywacja i chęć do pracy,
  • Mile widziana znajomość obsługi komputera,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dokładność, sumienność, odpowiedzialność,
  • Uczciwość i kultura osobista,
  • Możliwość podjęcia pracy zmianowej od poniedziałku do piątku (docelowo również w niektóre weekendy).
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Bezpłatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport,
  • Bony na święta i paczki na święta oraz inne korzyści płynące z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w nowo powstałym oddziale firmy.
Poznaj stanowisko: Pakowacz
Pakowacz to osoba, która pakuje lub opakowywuje gotowy wyrób lub półprodukt, np. w folię, do pudełek, kartonów, skrzynek. Ogólnie rzecz mówiąc pracownik ten odpowiada za opakowanie wyrobu, czyli zabezpieczenie go i przygotowanie do transportu. Warto też zaznaczyć, iż zakres obowiązków pakowacza wynika ze stopnia automatyzacji zakładu oraz profilu produkcji. ...
Praca Pakowacz