Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Pracownik magazynu chłodni
SEDAR S.A.
Międzyrzec Podlaski
pracownik fizyczny
umowa o pracę
28 dni temu

SEDAR S.A. w Międzyrzecu Podlaskim

zatrudni pracownika na stanowisko:

Pracownik magazynu chłodni
Siedziba firmy: Międzyrzec Podlaski

Opis stanowiska:

 • Załadunek transportu samochodowego wg zleceń
 • Rozładunek transportu samochodowego z dostarczonego towaru
 • Układanie towaru w wyznaczone miejsca z zachowaniem segregacji typu i rodzaju
 • Utrzymanie w stanie porządku i czystości terenu magazynu wewnątrz i na zewnątrz budynku
 • Transport ręczny w miejscach gdzie nie można zastąpić go transportem zmechanizowanym
 • Odpowiednie i właściwe zabezpieczenie powierzonego mienia – odpowiedzialność materialna

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie zasadnicze min. zawodowe lub średnie
 • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym o napędzie elektrycznym lub chęć uzyskania takich uprawnień
 • Mile widziana obsługa komputera

OFERUJEMY:

 • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
 • Pakiet socjalny: talony świąteczne, wczasy „pod gruszą”, dofinansowanie do zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży.
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27081997r. Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 923 ze zm.

Poznaj

SEDAR S.A.

Historia Spółki „SEDAR” S.A. w Międzyrzecu Podlaskim sięga, aż do roku 1949. Spółka powstała po przekształceniu Zakładów Jajczarsko Drobiarskich w „ historyczny roku 1989” . Następnym krokiem organizacyjnym było przekształcenie w roku 1996 zakładu w Spółkę „SEDAR „ S.A. Głównym akcjonariuszem firmy jest „DROSED” S.A w Siedlcach, który od roku 2010 posiada 100 % udziałów .

Na przestrzeni lat tradycja i nowoczesność przeplatały się i Zakład przechodził liczne modernizacje stając się nowoczesnym obiektem z dużym potencjałem produkcyjnym.

„SEDAR” S.A wyposażony jest w nowoczesny ciąg technologiczny służący do produkcji, przerobu, schładzania drobiu. Posiadamy również zakład wylęgu drobiu wodnego oraz jedną z najnowocześniejszych w Polsce linii do przerobu pierza. Produkty pierzarskie z naszego zakładu charakteryzują się najwyższą jakością i są znane w Europie i na rynkach Światowych.

Silną stroną Spółki jest jej czyste ekologicznie otoczenie, współpraca z doświadczonymi, regionalnymi hodowcami oraz produkcja drobiu premium zgodna z najwyższymi standardami jakości i zapewnieniem kontroli produktu na każdym etapie jego wytwarzania.

Grupa DROSED, z obrotami na poziomie około 1,44 mld złotych rocznie, jest jednym z głównych uczestników rynku produktów drobiowych w Polsce. Zatrudniamy 3000 pracowników i produkujemy ponad 111 tys. ton produktów gotowych rocznie.

Od 2000 roku DROSED należy do Grupy LDC, francuskiego producenta drobiu świeżego i europejskiego lidera tej branży, z obrotami na poziomie 3,6 mld Euro.

W skład Grupy DROSED wchodzą Spółki: Drosed S.A., Roldrob S.A., Sedar S.A., Drop S.A., Drosed Surowiec Sp. z o.o., Pol-Pasz Sp. z o.o.

Grupa DROSED dokłada wszelkich starań, by oferować swoim Klientom i Konsumentom produkty najwyższej jakości. Dzięki umiejętnemu łączeniu dobrych, polskich tradycji z nowoczesnymi metodami produkcji zdobyliśmy zaufanie w kraju i za granicą.

Nasze produkty można spotkać zarówno w dystrybucji nowoczesnej, tradycyjnej, restauracjach oraz poza granicami kraju, m. in. UE, Azja, Afryka.

Podobne oferty