Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Pracownik magazynu

VERSO Ewa Królikowska
mazowieckie
praca stacjonarna
5025 dni temu

Ogłoszenie numer: 111452, z dnia 2010-08-31

Agencja Pracy Tymczasowej, certyfikat nr 1026/3 dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Zatrudnimy studentów zaocznych na stanowisko: POMOCNIK MAGAZYNIERA
  • kompletacja zamówień do wysyłki,
  • raportowanie wysłanego towaru,
  • układanie asortymentu na magazynie,
  • prace porządkowe.
MAGAZYNIER Z UPRAWNIENIAMI NA WÓZKI WIDŁOWE
  • obsługa wózka widłowego, rozładunek/załadunek, sortowanie,segregacja towaru na magazynie

Wymagania

Poszukujemy osób dyspozycyjnych od pon do pt,studentów i osoby uczące się do 26 roku życia,praca odbywa się w następującym systemie:
  • POMOCNIK MAGAZYNU - system pracy zmianowy tj. 6-14, 10-18, 12-20
  • MAGAZYNIER Z UPRAWNIENIAMI - 3 zmianowy system pracy tj.6-14,14-22 , 22-6

Oferujemy

  • pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem (stawka godz. + premia uznaniowa)
  • możliwość wykorzystania nadgodzin (wyższe stawki)
  • pracę na magazynie w młodym zespole
  • pracę na magazynie w Sokołowie w okolicach Janek, Raszyna, Komorowa

Wynagrodzenie

Od 1500 do 2500 PLN