Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Pracownik Obsługi Klienta w Punkcie Kredytowym

Cetelem Polska Expansion S.A.
śląskie, Katowice,Bielsko-Biała, Sosnowiec,Częstochowa
praca stacjonarna
6346 dni temu

Ogłoszenie numer: 24926, z dnia 2007-01-05

Cetelem Polska Expansion S.A. jest instytucją finansową świadczącą kompleksowe usługi na rynku kredytów konsumenckich.

Miejsce pracy: śląskie, Katowice,Bielsko-Biała, Sosnowiec,Częstochowa

Opis stanowiska

pracownik będzie odpowiedzialny za aktywną sprzedaż kredytów, profesjonalną obsługę klientów w punktach kredytowych znajdujących się na terenie placówek partnerów handlowych Banku, oraz za sporządzanie dokumentacji kredytowej

Wymagania

Poszukujemy studentów (dziennych i zaocznych) do 26 roku życia , ze znajomością obsługi komputera, komunikatywnych, z dobrą organizacją pracy, potrafiących zapewnić wysoką jakość obsługi klienta. Mile widziane osoby z doświadczeniem w obsłudze klientów.

Oferujemy

Oferujemy pracę na umowę zlecenie na terenie całego woj. śląskiego, a w szczególności w Katowicach, Sosnowcu, Bielsku-Białej, Bytomiu, Gliwicach, Żorach, Tychach oraz Częstochowie.